06.2020

09:45

VIDEOD | Kalev ja Kuressaare avasid 5. vooru võitudega

Premium liigas sai eile alguse  5. voor, kui platsile tulid Tallinna Kalev - TJK Legion ning Tartu Tammeka - FC Kuressaare.

Kell 19.00 alanud Kalev - Legioni mäng Kadrioru staadionil lõppes kalevlaste 1:0 võiduga. Kolm punkti tõi neile tabelisse Marek Kaljumäe 86. minuti penalti. Enne tänaseid mänge tõusis Kalev nüüd 7 punktiga koguni 4. tabelireale, Legion jagab 3 silmaga 8.-9- kohta.

Teises eilses kohtumises võõrustas Tartu Tammeka kell 19.30 alanus kohtumises FC Kuressaaret. Kui Tammeka oli nädalavahetusel 1:0 alistanud Legioni, siis ka Kuressaare tuli matšile positiivsete emotsioonidega, olles laupäeval 3:2 üle olnud Narva Transist. Ka sedapuhku näitas Kuressaare head minekut, alistades kodumeeskonna 2:1 ning kirjutades seeläbi tabelisse teise järjestikuse võidu. Saarlaste poolelt olid täpsed Otto-Robert Lipp ning Joonas Soomre, Tammeka auvärava lõi 90+2. minutil Mart Paul Preiman.

Premium liiga 5. voor jätkub täna kolme tulise lahinguga, kui kell 19.00 saavad avavile kohtumised Nõmme Kalju vs FCI Levadia ning Narva Trans vs Viljandi Tulevik. Mõlemad mängud on otsepildis nähtavad jalgpall.ee vahendusel. Kell 19.30 lähevad ETV2 telemängus vastamisi aga Paide Linnameeskond ja FC Flora.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.