29

08.2018

09:31

VIDEOD: Kalju alistas väravaterohkes mängus Viljandi Tuleviku, intervjuud Subbotini ja Mutlega

Premium liiga liider Nõmme Kalju jätkas 25. voorus võidukalt, kui 5:2 võideti Viljandi Tulevikku.

Mänguskoori avas Kalju poolt 18. minutil Igor Subbotin, poolajapausile mindi pärast Marko Brtani 42. minuti tabamust Kalju 2:0 eduseisul. 65. minutil realiseeris Maximiliano Achille Ugge penalti, 78. minutil suurendas Kaspar Paur Kalju eduseisu veelgi ning liiga liidri viienda tabamuse eest hoolitses 83. minutil taas Marko Brtan. Sellega polnud aga veel väravaterohkes mängus kõik tabamused nähtud, sest 86. ning 89. minutil lõi Lauri Elur kaks palli Kalju võrku ning nii lõppes mäng seisuga 5:2 Kalju kasuks.

Tuleviku poolt rääkis Raiko Mutle, et oma meeskonnale ei ole tal mitte midagi ette heita.

Kalju avavärava löönud Igor Subbotin sõnas, et tiimi eesmärk oli kiired väravad ära lüüa ning sellega saadi hakkama. Samas nentis Subbotin, et kohtumise lõpus hakati ehk juba liiga kergelt mängu võtma ning sealt teenis Viljandi ka oma väravad.