15

03.2018

11:19

VIDEOD: Kalju võitis kangete duelli Flora vastu, mängujärgsed intervjuud Subbotinilt, Frantcevilt ja Hennilt

Eile kohtusid Premium liiga 4. vooru põnevusmängus Nõmme Kalju ja FC Flora, kohtumise võitis 2:0 Kalju.

Kodusel Hiiu kunstmurul mänginud Kalju poolt avas juba 8. minutil skoori Ellinton Antonio Costa Morais, kodumeeskonna teise tabamuse eest hoolitses 76. minutil Igor Subbotin.

Jala valgeks saanud Subbotin sõnas mängu järel, et tema meeskond on võidu üle seda rõõmsam, et suudeti alistada mullune meister.

Kalju peatreener Sergei Frantcev rääkis, et oli võitluslik mäng ja tema hoolealustel õnnestus oma momendid paremini ära lahendada.

Flora peatreener Jürgen Henn sõnas omakorda, et tegemist oli võrdsete mänguga, kuigi Flora mängu mõjutas siiski oluliselt kiirelt löödud Kalju avavärav.