08

05.2017

14:45

VIDEOD: Kaljul ei tekkinud Tammeka alistamisega probleeme, intervjuud

Nõmme Kalju võõrustas Hiiu kunstmurustaadionil Tartu Tammekat ning kodumeeskond teenis kindla 5:1 võidu.

Tammekal oli hea võimalus kohtumist juhtima minna, kui Trevor Elhi tõmbas 18. minutil karistusalas maha Martin Jõgi ning Eino Puri astus penaltipunktil palli taha. Vitali Teleš suutis löögi tõrjuda ning mänguseisu 0:0 peal hoida.

Kalju jõudis esimeste väravateni alles esimese kolmveerandtunni lõpus, kui 44. ja 45. minutil said jala valgeks Robert Kirss ja Igor Subbotin. Teise poolaja alguses teenis penalti omakorda Kalju, kui Siim Kask kukutas Artur Valikajevi. Artjom Dmitrijev penaltil ei eksinud ning viis Kalju 3:0 ette. Vahetult pärast seda sai oma teise värava kirja Subbotin.

Eino Puri suutis 64. minutil kaotusseisu ühe värava võrra vähendada, kui suutis Kaarel Kiidroni antud karistuslöögist tagasipõrkunud palli Teleši selja taha toimetada. Mängu lõppseisu vormistas aga 85. minutil Tarmo Neemelo.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ning lisaks mängujärgsed intervjuud Tammeka kapteni Kaarel Kiidroni ja Kalju ründaja Janar Toometiga.