23

04.2019

22:27

VIDEOD │ Karikavõistlustel pääsesid poolfinaali Kalju ja Elva

Evald Tipneri karikavõistlustel saatis teisipäevastes veerandfinaalides edu Nõmme Kaljut ja FC Elvat. Kalju alistas lisaajal Tartu JK Tammeka, Elva oli parem JK Tabasalust.

Kalju - Tammeka heitluses jäid täna normaalajal väravad löömata, kuid kohtumise võitis lõpuks Kalju 2:1. Esimese värava Tammeka võrku lõi Kaspar Paur 104. minutil, kuid Tammeka suutis viigistada mänguseisu 1:1-le seitse minutit hiljem. Tammeka teenis penalti ja kuigi Vitali Teleš suutis Tauno Tekko löögi esmalt tõrjuda, suutis Tekko tagasi põrkunud palli väravasse toimetada. Kalju võiduvärav sündis 119. minutil, mil Kaspar Pauri tsenderduse suunas väravasse lisaajal vahetusest sekkunud Hector Nunez Segovia.

Kalju - Tammeka mäng on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.

Tänases teises mängus alistas Esiliigas palliv FC Elva aste madalamal palliva JK Tabasalu võõrsil 5:1. Elva kangelaseks tõusis Martin Thomson, kes viis esmalt Elva juhtima ja oli taas täpne pärast vastase viigiväravat. Thomsoni esimene tabamus sündis juba kolmandal minutil standardolukorra järel ja kuigi Tabasalus avanes juba mõne minuti pärast suurepärane võimalus viigistamiseks, pidi arvukas kodupublik ootama viigiväravat 25. minutini, mil Kersten Lõppe mängis üle Elva väravavahi ja viigistas seisu 1:1-le. Poolajavileks oli seis külaliste kasuks 2:1 tänu Thomsoni 35. minuti väravale.

Teist poolaega kontrollis Elva ning 65. minutil viis Veiko Maidla iluväravaga Elva kahe väravaga juhtima. Mängu viimased tabamused kirjutati Veiko Küti ja Kaarel Tinni nimele vastavalt 74. ja 84. minutil.

JK Tabasalu - FC Elva mäng on järelvaadatav SIIT.

Kolmapäevastes veerandfinaalides kohtuvad kell 19.00 Paide Linnameeskond – Tallinna FCI Levadia (Soccernet.ee) ja JK Narva Trans – Maardu Linnameeskond (jalgpall.ee). Poolfinaalpaarid loositakse Eesti Jalgpalli Liidus Elmar Saare nimelises konverentsikeskuses neljapäeval kell 14.00.

Tänavune klubijalgpalli pidupäev toimub 25. mail A. Le Coq Arenal. Päeval, mil selguvad ka naiste ning meeste karikavõitjad, jagub tegevust kogu perele. Klubijalgpalli pidupäeva esitlevad MyFitness ja Rimi.