12

03.2017

11:19

VIDEOD: Levadia - Sillamäe kohtumise väravad ja mängujärgsed intervjuud

Tallinna FC Levadia avas Premium liigas võiduarve, kui koduväljakul alistati Sillamäe Kalev 5:0.

Levadia ei jätnud külalistele võimalust, kui juba poolajaks oli mänguseis 3:0. 72. ja 78. minutil lisas Levadia veel kaks väravat. Kahe tabamusega oli resultatiivseim Mark Oliver Roosnupp, ühe värava lisasid Josip Krznaric, Nikita Andreev ja Ingemar Teever.

Levadia on kahe vooruga kogunud 4 punkti ja asub tänu paremale väravate vahele esikohal. Sillamäe Kalev oma võiduarvet seni avanud ei ole ja 0 punktiga viimasel kohal.

Pärast mängu astusid kaamerate ette Levadia ründaja Rimo Hunt ja Sillamäe poolkaitsja Maksim Lipin. Hundi sõnul tundis meeskond ennast koduväljakul hästi ja kiired väravad mõjusid vastastele raskelt. Lipin tunnistas, et meeskond ei saa hetkel treenida nii, kuidas tahaks ja see on mõjunud mängijate vormile.