01.2020

10:20

VIDEOD │ Levadia alistas Taliturniiril 2:0 Nõmme Kalju

Möödunud nädalavahetusel jätkati EJL jalgpallihallis Taliturniiri mängudega.

Reede õhtul tulid platsile FCI Levadia ning Nõmme Kalju, mis tähendas, et treeneritepingil sai näha Martin Reimi ja Marko Kristali duelli. 2:0 võidu sai kirja Reimi juhendatav Levadia, kelle ridades tegid vastavalt 42. ja 64. minutil skoori Gando Biala ning Nikita Dronov.

Teises reedeõhtuses mängus alistas FC Kuressaare 3:0 Pärnu Vapruse. Saarlaste väravad kirjutati Märten Oppi, Joonas Soomre ning Sander Lahe nimele. Laupäeva alustuseks suutis Maardu Linnameeskond tänu Vitali Gussevi ning Vadim Mihhailovi väravatele olla 2:0 üle Viljandi Tulevikust.

Laupäevases Soccernet.ee telemängus leppisid Narva Trans ning Tallinna Kalev aga 1:1 viiki. Kuigi Trans jäi 52. minutil Nikita Mihhailovi punase kaardi tõttu ühemehelisse vähemusse, suutsid nad minut hiljem skoori avada, kui palli saatis võrku Raivo Saar. Kalev suutis kohtumise viimasel minutil siiski mänguseisu viigistada, kui värava ees sai efektse tabamuse kirja Selim El Aabchi.

Eilses ainsas kohtumis teenis väärt võidu Premium liiga uustulnuk TJK Legion, kes alistas Jevgeni Baranovi ning Denis Vnukovi väravatest 2:1 Tartu Tammeka. Tartlase auvärav kirjutati Tauno Tekko nimele.