15

03.2018

10:19

VIDEOD: Levadia alistas võõrsil Tammeka, intervjuud Morozovi ja Koppeliga

FCI Levadia oli eile Tartus peetud 4. vooru mängus 3:0 parem kohalikust Tartu Tammekast.

Väravateta avapoolaja järel avas mänguskoori Yurii Tkachuk, kes oli täpne 65. minutil. Roman Debelko viis 74. minutil võõrustajad juhtima 2:0 ning viimase värava lõi üleajaminutitel Muamer Svraka. Mängus nähti ka üht punast kaarti, kui 88. minutil teenis oma teise kollase kaardi Tammeka mängija Mikk Laas.

Võitjate poolt rääkis Igor Morozov, et meeskond teadis ette, et Tammeka vastu nende kodus midagi kerget olema ei saa, aga seekord näitas FCI Levadia tugevamat iseloomu.

Tammeka peatreener Kaido Koppel ütles, et mängu murdepunktiks oli esimene värav, mille järel läks Tammeka kodupubliku ees kõrgemalt pressima, mis tartlaste kahjuks lõppes hoopis külaliste teise väravaga.