15

10.2017

14:12

VIDEOD: Levadia lõi Paidele neli vastuseta väravat, intervjuud

Tallinna Levadia suutis Premium liiga 33. voorus teenida vajaliku võidu, kui võõrsil alistati Paide Linnameeskond 4:0.

Levadial oli esimene võimalus kohtumist juhtima minna 20. minutil, kui Paide kaitsjad eksisid oma karistusalas määruste vastu ja peakohtunik Roomer Tarajev määras penalti. Seda asus lööma Josip Krznaric, kes ei suutnud aga Paide väravas seisnud Sten-Marten Vahi üle mängida. Viis minutit hiljem siiski Levadia väravani jõudis, kui keskkaitsja Tabi Manga suunas nurgalöögist tulnud palli kindlalt väravasse. Vaheajapausile minnes oli Tallinna klubi eduseis 2:0, kui vahetult enne poolajavile sai jala valgeks Rimo Hunt.

57. minutil suurendas Evgenii Kobzar Levadia eduseisu ning 68. minutil vormistas lõppseisu Pavel Marin, tõstes palli efektselt üle Vahi.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks astusid mängu järel kaamera ette Rimo Hunt ja Paide mängumees Sander Sinilaid.