21

05.2017

10:58

VIDEOD: Levadia teenis tänu lisaminutite väravale võidu, intervjuud

Tallinna Levadial oli koduväljakul raskusi Tartu Tammeka murdmisega, kuid lõpuks võeti tänu Nikita Andrejevi väravatele 2:1 võit.

Esimene poolaeg lõppes väravateta, kui 41. minutil teenis Levadia küll penalti, kuid Karl Johan Pechter suutis Jevgeni Kobzari löögi tõrjuda. Teist kolmveerandtundi alustas edukamalt Tammeka, kui Martin Jõgi suutis Kaspar Pauri antud karistuslöögi peaga väravasse suunata. Levadia otsis enda väravat kuni 76. minutini, kui Andrejev sai vastaste viiekastis löögile ning seal ei eksinud. Andrejev murdis Tammeka mängijate lootused lõplikult kohtumise esimesel lisaminutil, kui lõi enda ja Levadia teise värava.

Levadia säilitas selle võiduga tabelis liidrikoha, olles kogunud 32 punkti. Tammeka on 11 punktiga seitsmendal kohal.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja paremaid momente, lisaks mängujärgsed intervjuud meeskondade kaptenite Rimo Hundi ja Kaarel Kiidroniga.