17

06.2017

10:06

VIDEOD: Levadia võttis Paidest kolm punkti, intervjuud

Tallinna Levadia alistas tänu tugevale teisele poolajale võõrsil Paide Linnameeskonna ning teenis tabelisse järjekordsed võidupunktid.

Levadia asus kohtumist kiirelt juhtima, kui juba neljandal minutil oli resultatiivne Rimo Hunt, saades kirja hooaja kümnenda värava. Enne poolajapausile minekut kumbki meeskond rohkem vastaste väravasse ei jõudnud.

Teise kolmveerandtunni jooksul suurendas esmalt Levadia eduseisu Mark Oliver Roosnupp, seejärel suutis Paide kaotusseisu vähendada tänu Magnar Vainumäe penaltile. Siis pani Levadia sisse aga kõrgema käigu ning tänu Aime Marcelin Gando Biala, Nikita Andreevi ja Joao Neto Morelli väravatele mindi kohtumist juhtima 5:1. Kohtumise lisaminutitel oli täpne Sander Sinilaid, kes vormistas lõppseisu 5:2.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid ning lisaks mängujärgsed intervjuud meeskondade peatreenerite Igor Prinsi ja Vjatšeslav Zahovaikoga.