21

09.2017

10:08

VIDEOD: Morozov lõi iluvärava ja Levadia alistas 7:0 Kohtla-Järve

Evald Tipneri karikavõistlustel jõudis kaheksa parema sekka Tallinna FC Levadia, kes oli eile Maarjamäel 7:0 üle Kohtla-Järve JK Järvest.

Levadia võitis avapoolaja 4:0 ning lõi teisel poolajal Esiliiga B tasandil pallivale JK Järvele veel kolm väravat. Mängu ilusaima tabamuse sai enda nimele Igor Morozov, kes lõi palli väravasse keskjoonelt (videos alates 1:23). Morozovi arvele kirjutati kolmapäeval kaks tabamust, sama saavutusega sai hakkama Nikita Andreev.

Teistes eile toimunud kaheksandikfinaalidest pääsesid edasi Nõmme Kalju FC, FC Kuressaare ja FC Flora U21. Lisaks pääses Maardu Unitedi loobumiskaotuse tõttu edasi Viljandi JK Tulevik. Samuti on koha kaheksa parema seas kindlustanud FCI Tallinn ja FC Flora, kes olid vastavalt Läänemaa JK-st ja FC Elvast üle teisipäeval. Järgmisel nädalal selgub viimane veerandfinalist, kui JK Narva Trans võõrustab Rakvere JK Tarvast.