01

03.2020

15:09

VIDEOD | Narvas toimunud Superkarika võitis FC Flora

Narva Fama staadionil toimunud Superkarikafinaalis alistas Tallinna FC Flora tulemusega 2:0 JK Narva Transi.

Mullu Premium liigas triumfeerinud Flora läks 681 pealtvaataja ees matši juhtima kuuendal minutil, kui Konstantin Vassiljevi kavala nurgalöögi järel toimetas palli täpse löögiga väravasse Rauno Sappinen.

Trans jäi 75. minutil vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Irie. Flora lõi teise värava Transi võrku kaheksa minutit hiljem, mil värava sai kirja Rauno Alliku. Koheselt pärast Irie punast kaarti vahetusest sekkunud Alliku mängis seinasöötu Konstantin Vassiljeviga, kelle kaval sööt lendas üle Transi kaitsja ning Alliku ei jätnud head võimalust kasutamata.

Flora jaoks oli tegu klubi ajaloo kümnenda Superkarikaga.

Superkarika toimumist piirilinna toetas Intergratsiooni Sihtasutus.

Uuel nädalal alustavad Eesti tippliigad, kui Esiliigas pannakse pall mängu neljapäeval ning Premium liiga avamatš FC Flora - JK Legion leiab aset reedel.