16

05.2018

09:51

VIDEOD: Nõmme Kalju alistas hiliste väravate toel FCI Levadia, intervjuud Hundi ja Jürgensoniga

Premium liiga 15. vooru tulises avamängus kohtusid Nõmme Kalju ja FCI Levadia, 2:1 võidu teenis Kalju.

Hiiu kunstmurustaadionil ligikaudu 700-pealise publiku ees peetud liidrite lahingut asus 78. minutil juhtima FCI Levadia, kelle poolt skooris Aime Marcelin Gando Biala. Kodumeeskond, kelle väravaarve oli kohtumise lõpuminutitel endiselt avamata, tegi saatusliku vahetuse 88. minutil, kui mängu tuli Aleksandr Volkov. Tema kiired väravad esimesel ning teisel üleajaminutil viisid Kalju enne lõpuvilet juhtima ja tagasid kokkuvõttes magusa 2:1 võidu. Kalju kerkis sellega ühtlasi liigatabeli liidriks: neil on nüüd kogutud 34 punkti, FCI Levadia on 33 silmaga teisel kohal.

FCI Levadia poolt sõnas Markus Jürgenson, et paraku ei suutnud tema tiim lõpuni vastu pidada ning sellest on kahju. Jürgenson lisas, et mäng möödus tõusude ja mõõnadega.

Kalju ründaja Rimo Hunt ütles omakorda, et selline võit on väga magus. Hunt lisas, et mäng oli üldplaanis üsna võrdne, kuid seekord oli õnn Kalju meeskonna kasuks.