13

06.2018

13:22

VIDEOD: Nõmme Kalju võitis Tulevikku 8:2, intervjuud Posti ja Elhiga

Premium liiga 18. vooru mängus teenis Nõmme Kalju seisuga 8:2 võidu Viljandi Tuleviku üle.

Kohtumise avavärava lõi juba 2. minutil Tuleviku poolt Martin Allik. Seejärel said Kalju poolt jala valgeks Igor Subbotin, Sergey Tumasyan ning Ellinton Antonio Costa Morais. Kuna Gerdo Juhkam lisas Tuleviku poolt ka ühe omavärava, oli Kalju avapoolaja lõpuks juhtimas 4:1.

51. minutil tegi Kristen Kähr Tuleviku poolt vaadatult seisuks 2:4, kuid Kalju väravatesadu jätkus: Subbotin ja Costa Morais lisasid kumbki veel ühe tabamuse, samuti skoorisid Rimo Hunt ning Aleksandr Volkov. Nii teenis Kalju veenva 8:2 võidu.

Viljandi poolt ütles Sander Post, et mänguseis peegeldab reaalselt mängupilti ning Kalju oli seekord parem tiim.

Kalju mängumees Trevor Elhi ütles omakorda, et üleliia keerulise mänguga tegemist ei olnud. Samas nentis Elhi, et Kalju tegi kaitses lubamatult palju eksimusi.