08

05.2017

14:11

VIDEOD: Paide ja FCI tegid viigi, intervjuud Frolovi ja Prosaga

Paide Linnameeskond ja FCI Tallinn mängisid Paide linnastaadionil välja 1:1 viigi.

Esimesel poolajal oli võimalusi värava löömiseks mõlemal meeskonnal, kuid väravavahid näitasid mitmel korral head tõrjetööd ning ühtegi palli enda selja taha ei lasknud.

Teise kolmveerandtunni jooksul nõelas esimesena kodumeeskond Paide, kui 59. minutil tegi vastaste kastis tugeva löögi Martin Kase, kus ükski FCI mängija pallile jalga vahele ei saanud ning löök lendas mööda ka Matvei Igonenist. FCI vastas sellele 70. minutil, kui Aleksandr Kulinitš suunas peaga palli Magnus Karofeldi valvatavasse väravasse.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise parimaid hetki ja väravaid. Lisaks mängujärgsed intervjuud Paide kapteni Andre Frolovi ja FCI ründaja Albert Prosaga.