05

11.2018

11:09

VIDEOD: Paide ja Kalev tegid viigimängu, intervjuud Arbeiteri, Neemelo ja Zahovaikoga

Premium liiga 35. mänguvoorus tegid Paide Linnameeskond ja Tallinna Kalev 2:2 viigimängu.

Mänguskoori avas kuuendal minutil Michael Lilander, kes Paide Linnameeskonna ilusa karistuslöögiga juhtima viis. 16. minutil tõi Hannes Anier tabloole viigiseisu ning 41. minutil asus Kalev omakorda Hidetoshi Wakui tabamusest 2:1 juhtima. Paide vastas sellele vaid kolm minutit hiljem Yann Michael Yao tabamusega, mis tegi seisuks 2:2. Kuna teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud, lõppeski mäng 2:2iigiseisuga.

Kalevi peatreener Argo Arbeiter sõnas, et tuleb leppida viigipunktiga, kuigi on pettumus, et sel hooajal ei suutnud Kalev kordagi Paidet alistada.

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko ütles omalt poolt, et võit jäi realiseerimise taha, kuid etteheiteid ta meestele teha ei taha, sest mängiti oma võimete piiril.

Tarmo Neemelo lisas Paide poolt, et teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal võimalik mäng enda võiduks vormistada.