05.2019

11:05

VIDEOD: Paide ja Kuressaare lõpetasid 12. vooru võitudega

Premium liigas tõmmati eile joon alla 12. voorule, kui võidud said kirja Paide Linnameeskond ja FC Kuressaare.

Paide alistas võõral väljakul 3:0 Tallinna Kalevi, sealjuures asusid külalised juhtima juba 1. minutil, kui täpne oli Andre Frolov. Teisel poolajal said jala valgeks ka Henri Välja ja Alassana Jatta.

Paide Linnameeskonna paremkaitsja Karl Mööl uskus, et varajane värav võttis nende tiimil kohe mängu alguses teatavad pinged maha.

Kalevi peatreener Aleksandr Dmitrijev leidis, et kohati näidati küll korralikku mängu, kuid paraku see tabelisse lisapunkte ei too.

Teises eilses mängus teenis väärt võidu FC Kuressaare, kes alistas kodumurul tänu Ranon Kriisa 58. minuti väravale 1:0 Viljandi Tuleviku. Kuressaare on nüüd 12 vooruga kogunud 15 punkti, mille tulemusena hoitakse kõrget kuuendat kohta. Täna karikafinaalis mängivast Narva Transist jäädakse sealjuures vaid punkti kaugusele.

Võiduvärava autor Ranon Kriisa tõdes, et mäng oli küll võrdne, kuid üks hästi lahendatud olukord tõi võidu just Kuressaarele.

Tuleviku kaitsja Janar Õunap nentis, et väljakul anti küll kõik, kuid selleks seekord ei piisanud ja vastu võeti väga kibe kaotus.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.