08

05.2017

11:59

VIDEOD: Pärnu näitas koduväljakul Levadiale südikat vastupanu, intervjuud Hundi ja Saartsiga

Eelmises voorus Vapruse lausa 8:0 alistanud Levadia koges Pärnu Rannastaadionil kordades suuremat vastasseisu ning võit tuli minimaalse paremusega.

Levadia alustas kohtumist paremini, kui 21. minutil saatis palli kauglöögiga väravasse Svjatoslav Jakovlev. Enne poolaja lõppu suurendas Levadia eduseisu Rimo Hunt, kelle jaoks oli tegemist hooaja üheksanda tabamusega. Pärnule pakkus lootust Kristen Saarts, kes 88. minutil kauni kauglöögiga Vapruse tagasi mängu tõi, kuid viigiväravaks enam jaksu ei jätkunud ning Levadia teenis 2:1 võidu.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid. lisaks mängujärgsed intervjuud Levadia kapteni Rimo Hundi ja Vapruse ründaja Kristen Saartsiga.