09.2020

10:25

VIDEOD | Pärnu Vaprus alistas Esiliiga liidrite lahingus Maardu Linnameeskonna

Esiliigas peeti möödunud nädalavahetusel kolm kohtumist.

24. voor sai alguse laupäeva õhtul, kui kell 19.00 pandi pall mängu kolmes matšis. Maarjamäe staadionil kohtusid 135 pealtvaataja ees FCI Levadia U21 ja Nõmme United, kus 1:0 võiduga sai väljakult lahkuda kodumeeskond Levadia. Võitjate poolelt sai jala valgeks Anton Krutogolov, kes realiseeris 12. minutil penalti. Levadia U21 kerkis võidu järel 25 punktiga 8. kohale, Nõmme United leiab end 39 silmaga 3. tabelirealt.

Teises samaaeges kohtumises sai samuti 1:0 võidu kirja Pärnu Vaprus, kes alistas kodumurul 484 pealtvaataja ees Maardu Linnameeskonna. Võiduväravaga sai 45. minutil maha Enrico Veensalu, kellele see oli hooaja 9. tabamuseks. Maardu Linnameeskond jätkab nüüd küll 22 mängust kogutud 49 punktiga esikohal, kuid Pärnu Vaprus jääb neist ühe enampeetud mängu juures maha vaid ühe silmaga.

Nädalavahetuse viimases vastasseisus kirjutas kindla 5:1 võidu tabelisse Pärnu Jalgpalliklubi, kes mängis võõrsil üle Tartu Tammeka U21 tiimi. Võit kergitas PJK 28 punkti peale, mis annab neile hetkel tabelis 7. koha. Tammeka U21 jätkab 34 punktiga 4. tabelireal.