09

07.2020

11:41

VIDEOD | Premium liiga 11. voor pakkus suurüllatusi

Premium liiga mängiti teisipäeval ja kolmapäeval 11. vooru kohtumisi. Suurüllatuse valmistas Viljandi JK Tulevik, kes mängis kodus 2:1 üle Tallinna FC Flora.

Viljandi väravate eest vastutas endine Flora mängija Kristjan Kask. Flora suutis avapoolajal tänu Rauno Sappineni penaltile viigistada, kuid teisel poolajal seda korrata ei suudetud, sest kohtumise lõpus päästis Viljandi meeskonna Karl-Romet Nõmm.

Oma hooaja teise võidu sai kirja JK Narva Trans, kes alistas 20. minuti Chinedu Charles Geoffrey tabamuse toel 1:0 Paide Linnameeskonna.

Kui Viljandi – Flora matš tabeliseisu ei muutnud ehk Tulevik jätkab viiendal ja Flora esimesel kohal, siis Paide andis ära kaks tabelikohta ja asub nüüd neljandal real.

Tartu JK Tammeka kehvad tulemused Tamme staadionil jätkusid, sest eile õhtul vannuti 1:3 alla Tallinna JK Legionile. Legion kahekordistas ühe kohtumisega oma väravatearve, sest esimese kümne vooruga oldi kirja saadud samuti kolm väravat.

Täispikk mäng. Kokkuvõtva video leiab päeva jooksul Premium liiga YouTube’i kanalist.

JK Tallinna Kalev jäi Kadriorus 0:4 alla FCI Levadiale. Karl Rudolf Õiguse ja Gando Biala väravatest võitis Levadia avapoolaja kahe väravaga ning kahekordistas oma eduseisu teisel poolajal tänu Rasmus Peetsonile ja Robert Kirssile.

Teisipäeval peeti üks kohtumine, kui Nõmme Kalju FC mängis koduväljakul 1:0 üle FC Kuressaare. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses 25. minutil Amir Natkho.