06.2019

09:45

VIDEOD │ Premium liiga 15. voorus nähti koguni 31 väravat

Möödunud nädalalõpul naasis Premium liiga koondisepausilt, kui reedel ja laupäeval peeti ära 15. voor.

Vooru avas kindla võiduga FCI Levadia, kes alistas võõral väljakul 454 pealtvaataja ees 6:1 JK Tallinna Kalevi. Levadia poolelt sai kaks väravat kirja Kirill Nesterov, ühe lisasid Nikita Andreev, Mark Oliver Roosnupp, Marko Lipp ja Aime Marcelin Gando Biala. Kalevlaste auvärava lõi kaunist karistuslöögist Daniil Sheviakov.

Teises reedeses mängus oli Paide Linnameeskond 6:0 üle Viljandi Tulevikust. Paide särgis sai kaks väravat enda nimele Ander Ott Valge, kodumeeskonna poolelt said jala valgeks veel Sander Sinilaid, Alassana Jatta, Yann Michael Yao ning Karl Mööl.

Laupäevase mängupäeva avas enda hooaja 13 võiduga tabeliliider FC Flora, kes oli võõral väljakul 8:3 üle Maardu Linnameeskonnast. Maardu särgis sai kübaratrikiga hakkama Kotaro Amemiya, Flora poolelt said kahe väravaga maha Erik Sorga ning Herol Riiberg. Ühe lisasid veel Markus Poom, Mihkel Ainsalu, Märten Kuusk ja Frank Liivak.

Vooru keskses kohtumises teenis raske võidu Nõmme Kalju, kes alistas kodusel Hiiu staadionil 3:2 Narva Transi. Kuigi Kalju asus 5. minutil läbi Maximiliano Ugge värava 1:0 juhtima, läks Trans 27. minutiks juba omakorda Aleksandr Zakarliuka ja Eric Mc Woodsi väravatest 2:1 ette. Viimane sõna jäi siiski Kaljule, kes tänu Robert Kirssi ja Liliu teise poolaja väravatele ikkagi 3:2 võidu võttis.

Vooru viimases mängus nähti ainsat viigilist tulemust, kui FC Kuressaare ja Tartu Tammeka heitlus lõppes 299 pealtvaataja ees skooril 1:1. Külalised Tartust asusid esimesel poolajal küll Sten Reinkorti väravast juhtima, aga Sander Lahe 57. minuti tabamus päästis punkti ka Kuressaarele.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.