29

08.2019

13:10

VIDEOD: Premium liiga esiviisikust teenis 26. voorus võidupunktid vaid Paide

Premium liigas said eilsega peetud 26. vooru mängud, kus tabeli esimesest viiest meeskonnast sai võidurõõmu tunda vaid Paide Linnameeskond.

Nädalasisese vooru alustuseks läksid teisipäeva õhtul vastamisi Tartu Tammeka ja FCI Levadia. Skoori suutsid teise poolaja alguses avada külalised Tallinnast, kui värava ees oli täpne Aime Marcelin Gando Biala. Tamme staadionile kogunenud 681-pealise publiku rõõmuks suutis kodumeeskond sellele aga 80. minutil vastata, kui tabamuse sai kirja Tristan Koskor. 1:1 viigiseisul kohtumine ka lõppes ja pärast 26. vooru jätkab Levadia teisel ning Tammeka viiendal positsioonil.

Eile õhtul said vutisõbrad näha koguni 4 Premium liiga lahingut ja kell 18.30 algas püsimajäämise heitlus Maardu Linnameeskonna ja Viljandi Tuleviku vahel. Tuline võitlus lõppes viigiseisul 2:2, mis tähendab, et Tulevik jätkab 18 punktiga 7. tabelireal, Maardu peab hetkel 16 silma juures leppima 10. positsiooniga.

Väärt võidu teenis koduplatsil aga Narva Trans, kes suutis nüüd Dmitrijs Kalašnikovsi juhendatava FC Kuressaare alistada 4:2. Narva on 26 vooru järel kogunud 29 silma, mis annab neile tabelis 6. psoitsiooni, Kuressaare jagab 17 silma juures koos Tallinna Kaleviga 8.-9. kohta.

Võidurõõmu sai 26. voorus maitsta ka Paide Linnameeskond, kes alistas võõral väljakul Ander Ott Valge ja Mikel Gurrutxaga esimese pooltunni väravatest 2:0 Tallinna Kalevi. Võidu tulemusena jätkavad Vjatšeslav Zahovaiko juhendatavad 55 punktiga kolmandal kohal.

Vooru keskses kohtumises läksid aga vastamisi FC Flora ja Nõmme Kalju, kelle omavahelist võitlust oli A. Le Coq Arenale kogunenud vaatama senise hooaja rekordpublik 1701 jalgpallisõbra näol. Väravateta avapoolaja järel asus kodumeeskond Flora kohtumist juhtima 48. minutil, kui Gert Kamsi löök Sander Puri õnnetust rikošetist Kalju võrku lendas. Külalismeeskond leidis sellele aga vastuse 81. minutil, mil paremalt äärelt tsenderduse realiseeris vastase kastis ära Kalju suvine täiendus Vladyslav Khomutov. 1:1 viigiseisul ka kohtumine lõppes, pärast mida jätkab Flora 25 mängust kogutud 62 punktiga liidrikohal, 24 mänguga 48 punkti teeninud Kalju leiab end 4. tabelirealt.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.