21

05.2018

11:24

VIDEOD: Tallinna Kalev alistas võõrsil Pärnu Vapruse, intervjuud Zelinski, Järva ja Arbeiteriga

Premium liiga 15. vooru viimases mängus võitis Tallinna Kalev 4:0 Pärnu Vaprust.

Külalised pealinnast avasid Pärnu rannastaadionil mänguskoori 27. minutil, kui penalti realiseeris Hidetoshi Wakui. Kohtumise 66. minutil asus Wakui taas penaltipunktile ja viis Kalevi 2:0 juhtima. 85. minutil lisas omapoolse tabamuse Artjom Artjunin, teisel üleajaminutil tegi Ioan Yakovlev lõppseisuks 4:0.

Pärnu Vapruse peatreener Indrek Zelinski sõnas, et on raske võita, kui ise palliga võimalusi luua ei suuda.

Tallinna Kalevi mängija Andre Järva rääkis, et uus meeskond alles harjub üksteisega, kuid loodetavasti minnakse kogu aeg ülesmäge.

Kalevi peatreener Argo Arbeiter ütles, et tegemist oli vajaliku võiduga ning meeskonna jaoks olid need punktid tähtsad ka emotsionaalses plaanis.