05.2018

09:09

VIDEOD: Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju tegid viigi, intervjuud Kirsi ja Rääbisega

Premium liiga 16. voorus tegid 2:2 viigimängu Tallinna Kalev ning Nõmme Kalju.

Kohtumise skoori avas Kalju poolt Rimo Hunt, kes sai jala valgeks 19. mänguminutil. Eduseisus mänginud Kalju jäi aga 42. minutil ühe mehega vähemusse, kui vastase mahatõmbamise eest teenis punase kaardi väravavaht Vitali Teleš. Kalev kasutas tekkinud olukorra kiirelt ära ja Hidetoshi Wakui 44. minuti tabamusest mindi poolajapausile 1:1 viigiseisul.

Ellinton Antonio Costa Morais' 63. minuti värav viis küll Kalju taas 2:1 ette, kuid 73. minutil oli tablool taas viigiseis, kui omavärava lõi Kalju poolt Maximiliano Ugge. Nii lõppeski põnev mäng 2:2 viigiseisuga.

Kalju poolt sõnas Robert Kirss, et kohtumises sai otsustavaks punane kaart, sest ilma selleta oleks Kalju mängu kindlasti võita suutnud.

Kalevi poolt ütles Kevin Rääbis, et viigimängu ning teenitud punktiga võib igati rahule jääda.