03

11.2018

19:47

VIDEOD: Tammeka lõi kodus Kuressaarele kuus väravat, intervjuud Reinkorti ja Viiraga

Tartu Tammeka oli Premium liiga 35. voorus 6:1 parem FC Kuressaarest.

Stein Reinkort viis Tammeka 16. minutil juhtima, Kevin Anderson suurendas kodutiimi edu 23. minutil seisule 2:0. Kuressaare poolt vastas avapoolaja lõpus väravaga Sander Laht, kuid Tammeka pani teisel poolajal veel võimsamalt edasi. Reinkort lõi 59. minutil oma teise värava, 64. minutil skooris Tristan Koskor, 72. minutil sai jala valgeks Reio Laabus ning lõppskooriks jäänud seisu 6:0 tõi 89. minutil tabloole Mart Paul Preiman.

Tammeka poolt ütles Reinkort, et tartlased suutsid oma mängu hästi peale suruda.

Sander Viira sõnas Kuressaare poolt, et paraku ei olnud ligikaudu pooled tema tiimikaaslased tänaseks lahinguks valmis.