08.2020

10:00

VIDEOD | Tammeka suutis Kaljult viigipunkti välja võidelda

Premium liigas tõmmati eile õhtul joon alla 15. vooru mängudele.

Voor sai alguse juba reede õhtul, kui tabeliliider FC Flora mängis Kadrioru staadionil 3:0 üle Tallinna Kalevi. 40 punkti peale tõusnud florakate eest olid täpsed Rauno Sappinen, Henri Välja ja Märten Kuusk.

Teisel kohal jätkab 29 punktiga Nõmme Kalju, kes tegi reedel 1:1 viigi Tartu Tammekaga. Kuigi Vladyslav Khomutov viis kodumeeskonna juba 9. minutil juhtima, suutis Tammeka sellele 79. minutil Tristan Koskori tabamuse läbi vastata.

3.-4. kohta jagavad 15. vooru järel 27 punktiga Paide Linnameeskond ning FCI Levadia. Paide sai laupäeval kirja kindla 3:0 võidu TJK Legioni üle. Asjad tehti selgeks juba esimese poolajaga, kui 43. minutiks oli kahel korral olnud täpne Edrisa Lubega ning ühe lisas omalt poolt Kristofer Piht.

Teises laupäevases matšis sai kolm punkti kirja Narva Trans, kes alistas kodumurul 382 pealtvaataja ees 1:0 FC Kuressaare. Transi särgis lõi 54. minutil võiduvärava Nikita Mihhailov.

Voorule tõmmati joon alla eile õhtul, kui A. Le Coq Arenal läksid vastamisi FCI Levadia ja Viljandi Tulevik. Kuigi enne eilset olid kaks tiimi ühel pulgal, võttis sedapuhku 457-pealise kodupubliku ees kindla 5:1 võidu Levadia. Kaks tabamust sai võitjate poolelt kirja Mark Oliver Roosnupp, ühe lisasid omalt poolt Gando Biala, Iurii Kolomoiets ning Karl Rudolf Õigus. Tuleviku auvärava lõi 73. minutil karistuslöögist Martin Allik.

Premium liiga jätkab 16. vooru mängudega tuleval nädalalõpul, 7.-9. augustil. Tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.