18

08.2018

12:00

VIDEOD: Tammeka võitis penaltiterohkes mängus Kuressaaret, intervjuud Koskori, Koppeli ja Važinskiga

Premium liiga 23. voorus alistas Tartu Tammeka võõrsil 3:1 Kuressaare, sealjuures nähti koguni kolme värava puhul 11 meetri karistuslööki.

Kohtumise esimese penalti realiseeris juba kuuendal minutil Tammeka poolt Tauno Tekko. 21. minutil suurendas Tristan Koskor tartlaste edu seisule 2:0 ja vaid neli minutit hiljem tegi Koskor penaltist skooriks 3:0. Oma värava said kirja ka Kuressaare mehed, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris 76. minutil Karmo Paju.

Tammeka peatreener Kaido Koppel ütles, et oma meeste esitusega võib kokkuvõttes rahule jääda, sest Tammeka kontrollis mängu tulemust.

Kaks väravat löönud Tristan Koskor kostis Tammeka poolt, et meeskond on praeguse seisu saavutamiseks näinud sel suvel palju tööd.

Kuressaare peatreener Jan Važinski ütles omalt poolt, et rahule võib jääda teise poolajaga, sest rünnak toimis ja vahetusest sekkunud mängijaid said hästi hakkama.