22

06.2017

10:32

VIDEOD: Tipneri karikavõistluste telemängus alistas Jõgeva lisaajal Imavere

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti kolmapäeva õhtul arvukalt 1/64-finaalmänge. Tallinnatv.eu telemängus alistas Jõgeva SK Noorus-96 lisaajal Imavere SK 4:1.

Põnevuskohtumises löödi esimene värav alles 75. minutil, mil Vaimastevere Arenal toimunud mängus lõi kohtumise avavärava vahetusest sekkunud Jõgeva mängija Marcus Mardimäe. Forss tuli mängu tagasi kolmandal lisaminutil, kui Martin Ellrami penalti viis mängu lisaajale.

Lisaaja esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid viimase veerandtunniga sahistas Jõgeva külaliste võrku lausa kolmel korral ja võttis 4:1 võidu. 108. minutil lõi juhtvärava kapten Jürgen Hiljurand, 111. ja 117. minutil vormistas oma kübaratriki Mardimäe.

Täna näitab Tallinnatv.eu taas karikamängu, kui Narva Kreenholmi staadionil kell 18 algavast JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond mängust tehakse otseülekanne.