01

05.2018

23:11

VIDEOD: Trans ja FCI Levadia tegid hiliste väravatega viigimängu, intervjuud Kotenkolt ja Peetsonilt

Premium liigas tegid täna 1:1 viigimängu Narva Trans ja FCI Levadia.

Väravateta möödunud avapoolaja järel jäi külalismeeskond FCI Levadia ühe mehega vähemusse, kui Evgeny Kharin teenis 65. minutil oma teise kollase kaardi ning pidi väljakult lahkuma. Trans ei suutnud aga mehelist ülekaalu ära kasutada ja hoopis FCI Levadia avas 90. minutil Rasmus Peetsoni tabamusest mänguskoori. Narva mehed leidsid aga viigivärava kolmandal üleajaminutil, mil täpne oli Denis Poliakov. Nii lõppes mäng 1:1 viigiga.

Transi väravavaht Artur Kotenko sõnas mängu järel, et viigipunktiga tuleb väga rahule jääda.

FCI Levadia poolt skoorinud Rasmus Peetson ütles aga, et tema tiim lõppseisuga rahule ei saa jääda ja kaotatud punktidest on kahju.