08.2018

12:11

VIDEOD: Trans võitis kindlalt Viljandi Tulevikku, intervjuud Kotenko ja Kasega

Narva Trans teenis Premium liiga 23. voorus 4:1 võidu Viljandi Tuleviku üle.

Mänguskoor avati 13. minutil, kui Trans asus mängu Dmitrii Barkovi tabamusest juhtima. Eduard Golovljov lisas 15. minutil omakorda värava ja avapoolaja võitis Narva meeskond 2:0. Teisel poolajal said Transi poolt jala valgeks ka Viktor Plotnikov ning penalti realiseerinud Artjom Škinov. Seisul 4:0 teenis omakorda Viljandi Tulevik penalti, mille 85. minutil realiseeris Kristjan Kask.

Transi väravavaht Artur Kotenko ütles, et peatreeneri vahetuse tõttu raskesse olukorda sattunud Trans tahtis ja vajas hädasti seda võitu. Ta lisas, et loodetavasti suudab tiim nüüd sama hea tujuga edasi minna.

Viljandi värava autor Kristjan Kask sõnas, et ega hiline värav antud skoori puhul liiga suurt lohutust ei paku. Ta lisas, et pärast kahe värava sisselaskmist läks meestel juba motivatsioon maha.