11

02.2019

09:53

VIDEOD: Tulevik viigistas Kaleviga, Flora alistas Tammeka

Möödunud nädalavahetusel mängisid mitmed Premium liiga meeskonnad oma viimase mängu tänavusel Taliturniiril. Reedeses telemängus viigistasid Viljandi JK Tulevik – JK Tallinna Kalev 1:1, laupäevases otseülekandemängus oli Tallinna FC Flora 3:0 üle Tartu JK Tammekast.

Reedeses avamängus Tuleviku ja Kalevi vahel löödi mõlemad väravad kohtumise alguses. 12. minutil suutis Karl-Romet Nõmm esnakt Kevin Rääbise karistuslöögi küll tõrjuda, kuid tagasi põrkunud palli lõi võrku Kaspar Laur, kes viis Kalevi juhtima. Kuus minutit hiljem suutis Viljandi viigistada, kui kauni kauglöögiga säras Mark Edur.

Laupäevases telemängus oli Flora parem Tammekast, kui avapoolaeg võideti 2:0 ning kogu kohtumine 3:0. Flora läks mängu juhtima Daniel Maanase 30. minuti omaväravast, neli minutit hiljem kahekordistas eduseisu Frank Liivak. 83. minutil hoolitses mängu viimase värava eest Erik Sorga.

Kõikide möödunud nädalavahetuse Taliturniiri tulemustega saab tutvuda SIIN.