26

07.2017

22:16

VIDEOD: Üllatuste õhtu Tipneri karikavõistlustel

Eelmisel Tipneri karikavõistluste hooajal poolfinaali jõudnud II liiga meeskond Narva United näitab taas häid esitusi: seekord lülitati 1/32-finaalis konkurentsist Premium liiga klubi Pärnu Vaprus tulemusega 2:1.

Tänastes karikasarja mängudes sai üllatusega hakkama ka teine Pärnu klubi: seekord oli tegemist positiivse üllatusega, sest III liigas palliv JK Poseidon sai 2:0 jagu Esiliiga B klubist Raasiku FC Joker. Koeru staadionil osutas tavapärasest noorema koosseisuga Nõmme Kaljule tugevat vastupanu III liiga meeskond Koeru JK - Premium liiga klubi võitis 1:0.

III liigasse kuuluv Paide Linnameeskonna III võistkond, kuhu kuuluvad mitmed endised kõrgliiga mängijad, alistas võõrsil Esiliiga klubi Tartu FC Santose 3:0. Läänemaa JK võitis Ambla Vallameeskonda 4:1, Rumori Calcio aga Rahvaliiga meeskonda NPM Silmet 6:0. Narva Trans läks järgmisesse ringi 8:0 võiduga III liiga meeskonna Suure-Jaani United üle.

Neljapäeval toimuma pidanud Kohtla-Järve JK Järve - Saue JK Laagri mäng jääb ära, sest Saue JK Laagri andis loobumiskaotuse.

Varasemalt tagasid 1/16-finaali pääsu Tartu JK Welco, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Flora U21, FC Kuressaare, FC Lelle, FC Maardu Aliens, Maardu United, Kohila Püsivus, Tallinna FC TransferWise, JK Kernu Kadakas, Türi Ganvix JK, Kuusalu JK Rada, Viimsi JK, FCI Tallinn, Tallinna FC Levadia, Paide Linnameeskond, FC Elva, Anija JK, Tallinna FC Levadia III, FC Zenit Tallinn, Põhja-Tallinna JK Volta ja FC Tartu.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Karikavõistluste 1/16-finaali loosimine toimub neljapäeval, 27. juulil kell 12.00 Eesti Jalgpalli Liidus. Otseülekannet vahendab Facebooki leht Eesti jalgpall.