04

03.2017

11:02

VIDEOD: Vaata üllatuse pakkunud hooaja avamängu tipphetki ja intervjuusid

Eile alanud Premium liiga avamängus sündis väikestviisi üllatus, kui Tartu JK Tammeka suutis Sepa jalgpallikeskuses alistada valitseva meistri FCI.

Ligi 500 pealtvaataja ees mänginud Tammeka pakkus kodupublikule esimese positiivse emotsiooni, kui 10. minutil saatis Andre Paju antud karistuslöögist palli FCI võrku Tammeka kapten Kaarel Kiidron. See värav suurendas tartlaste isu veelgi ning 22. minutil suurendas teine keskkaitsja Jürgen Lorenz Tammeka edu kaheväravaliseks, lüües Sander Kapperi tsenderduse kindlalt FCI võrku. Kuigi mäng oli võitluslik ja kokku jagati 5 kollast kaarti, ei suutnud FCI Tammekale vasturohtu leida ning enda väravaarvet avada, seega Tammekale kohtumisest 2:0 võit.

Pärast mängu jagasid oma mõtteid Tammeka poolelt Kaarel Kiidron ning FCI kaitsja Dmitri Kruglov. Kiidron tõdes, et mängijate intensiivsus ja tahtmine olid need, mis aitasid meeskonnal väärtusliku võidu saada. Kruglov tunnistas, et enda mängu on raske kommenteerida, sest vastaste värava all ei suudetud palju momente tekitada.