01

07.2017

23:11

VIDEOD: vähemuses Tammeka alistas Vapruse, intervjuu Kiidroniga

Premium liiga 17. vooru viimases kohtumises noppis koduväljakul mänginud Tartu Tammeka 2:1 võidu Pärnu Vapruse üle.

Kergelt vihmastes oludes mängu esimene poolaeg möödus küllaltki rahulikult ning liialt ohtlike olukordadeni kummalgi meeskonnal jõuda ei õnnestunud.

Kohtumise avavärav sündis 57. minutil, kui Rasmus Tauts saatis kena kauglöögiga palli Andreas Kallaste valvatavasse väravasse. Tartu meeskonna rõõm jäi esialgu üürikeseks, kui vaid kaks minutit hiljem viigistas Kristen Saarts seisu. Tammeka olukorra tegi keerulisemaks ka asjaolu, et 65. minutil teenis teise kollase kaardi kaitsja Jürgen Lorenz, jättes oma võistkonna vähemusse. Sellele vaatamata jäi viimane sõna siiski kodumeeskonnale, kui 71. minutil teeniti penalti, mille Tauno Tekko ka realiseeris.

Võiduga kirjutas Tammeka endale tabelisse kolm punkti juurde ning tõusis kuuendale kohale. Vaprus paikneb seitsme punktiga 10. positsioonil.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid hetki. Lisaks mängujärgne intervjuu Tammeka kapteni Kaarel Kiidroniga.