22

04.2019

09:24

VIDEOD: Valitsev meister Kalju kaotas Kalevi vastu punkte ja jääb nüüd liidritest 10 punkti kaugusele

Premium liigas peeti nädalavahetusel 7. vooru mänge, pärast mida jätkavad täisedu ja 21 punktiga FC Flora ning FCI Levadia.

Voor algas aga kohe suurüllatusega, kui valitsev meiser Nõmme Kalju tegi 2:2 viigi Tallinna Kaleviga. Sealjuures päästis Kalju endale viigpunkti alles 95. minutil läbi Aleksandr Kulinitši värava. Kalju on nüüd 7 mänguga kogunud 11 silma ja jääb liidritest maha juba 10 punktiga.

Kalju-Kalevi matšile samaaegselt peeti Maardus ka kohaliku Linnameeskonna ja Viljandi Tuleviku lahing, kus väravaid ei nähtud ja mõlemad endale 0:0 viigiga ühe lisapunkti tabelisse kirjutasid. Maardu on nüüd 5 punktiga 7. kohal, Viljandi jagab 4 silmaga 8.-10. kohta koos Tartu Tammeka ja Tallinna Kaleviga.

Laupäeval kohtusid veel ka Tartu Tammeka ja Narva Trans. Kuigi Tammeka asus koduplatsil 1:0 juhtima, oli Narval pingilt tuua salarelv Viktor Plotnikov, kes 62. ja 81. minuti väravatega kõik 3 punkti hoopis piirilinna viis.

Pühapäevase mängupäeva avas kindla võiduga FC Flora, kes alistas koduplatsil 5:0 FC Kuressaare. Skoori avas Konstantin Vassiljev, hiljem lõi oma hooaja 8. värava Erik Sorga. Teisel poolajal tegi kahel korral skoori Herol Riiberg, jala sai valgeks ka Pavel Dõmov.

7. vooru lõpetas keskne kohtumine Paides, kus kohalik Linnameeskond näitas FCI Levadiale küll kõvasti hambaid, kuid pidi lõpuks ikkagi vastase 2:0 paremust tunnistama. Levadia läks kohtumist juhtima 38. minutil läbi Muhammed Sanneh omavärava, 87. minutil lõi penaltipunktilt oma hooaja 9. värava Ievgeni Budnik. Kõigele lisaks nägi kohtumises ka kahte punast kaarti.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad tutvuda siin.