05

06.2017

09:07

VIDEOD: Vaprus sai kirja oma teise võidu, intervjuu Palatuga

Pärnu Vaprus teenis Premium liiga 15. voorus oma hooaja teise võidu, kui võõrsil alistati Sillamäe Kalev 3:1.

Esimene poolaeg möödus väravateta, kuid teise kolmveerandtunni esimestel minutitel viis Rando Leokin Vapruse juhtima. Seejärel suutis Pärnu meeskond 12 minuti jooksul lisada veel kaks väravat, kui täpsed olid Tõnis Vihmoja ja Kristen Saarts.

Sillamäe vähendas oma kaotusseisu ühe värava võrra, kui Aleksander Volkov saatis palli peaga 65. minutil võrku. Enamaks Kalevil jõudu ei jätkunud ning koduväljakul tuli Pärnule alla vanduda. Selle võiduga tõusis Vaprus tabelis ka viimaselt kohalt ning nüüd hoitakse üheksandat positsiooni. Sillamäe asub hetkel seitsmendal kohal.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ning lisaks mängujärgne intervjuu Vapruse mängija Karl Palatuga.