26

08.2017

10:01

VIDEOD: Viljandi alistas kindlalt Pärnu, intervjuu

Viljandi Tulevik suutis Premium liiga 27. voorus võtta 4:1 võidu Pärnu Vapruse üle ning suurendas sellega ka punktivahet liigatabelis.

Tulevik asus mängu juhtima 27. minutil, kui Indrek Ilves suutis kiirel vasturünnakul palli väravasse toimetada. Minut enne avapoolaja lõppu lõi Ilves oma teise ning suurendas Viljandi eduseisu.

Teise kolmveerandtunni alguses sai Tuleviku poolelt jala valgeks Martin Allik, kelle löök vastaste rikošetist väravas maandus. 71. minutil teenis Herol Riiberg penalti, mille ta ka ise realiseeris, tehes seisuks 4:0. Paar minutit enne normaalaja lõppu sai oma auvärava kirja ka Pärnu, kui täpne oli Kristen Saarts.

Selle võiduga suurendas üheksandal kohal paiknev Viljandi vahet Vaprusega juba 11 punkti peale.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid. Lisaks mängujärgne intervjuu Riibergiga.