26

04.2017

17:28

VIDEOD: Viljandi alistas olulises kohtumises Pärnu, intervjuud

Viljandi Tulevik ja Pärnu Vaprus jagasid tähtsaid punkte ning pikema õlekõrre tõmbas sel korral koduväljakul mänginud Tulevik.

Viljandi asus veerandtunni möödudes Sander Posti väravast juhtima. Teise poolaja esimestel minutitel suutis Martin Allik kodumeeskonna edu suurendada. Kuigi Toomas Pent vähendas 65. minutil Pärnu kaotusseisu, ei jätkunud Vaprusel enamaks jõudu ja leppida tuli 1:2 kaotusega. Viljandil aitas võit tabelis tõusta ning nüüd asutakse kaheksandal kohal. Pärnu on seni kogunud ühe punkti ja jääb nüüd eespool olevast Sillamäest maha nelja punktiga.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid hetki. Pärast mängu andisd intervjuusid Viljandi poolkaitsja Tanel Lang ja Vapruse peatreener Marko Lelov.