01

07.2017

10:59

VIDEOD: Viljandi teenis Paides väärtusliku võidu, intervjuud

Viljandi Tulevik teenis hooaja kolmanda võidu, kui võõrsil alistati Paide Linnameeskond 2:1.

Tulevik alustas kohtumist kindlamalt, kui Kristen Kähr viis 9. minutil Viljandi juhtima, suunates Oskar Berggreni antud karistuslöögi Paide väravasse. Meeskonna edu suurenes 27. minutil - Gerdo Juhkami hea söödu realiseeris Tanel Lang.

Paide suutis esimese poolaja viimasel minutil oma kaotusseisu vähendada, kui nurgalöögi järgselt tekkinud segaduse suutis ära kasutada Andre Järva, lüües palli ülemisse nurka.

Teise kolmveerandtunni jooksul kumbki meeskond enam teise väravalukku lahti muukida ei suutnud ning lõppseisuks jäi 2:1.

Viljandi hoiab tabelis nüüd üheksandat kohta, olles Sillamäest taga- ning Pärnust eespool kolme punktiga. Paide on kogunud 15 punkti ja see annab hetkel tabelis kuuenda koha.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid hetki. Lisaks mängujärgsed intervjuud meeskondade peatreenerite Aivar Lillevere ja Vjatšeslav Zahovaikoga ning mängu parimaks valitud Viljandi väravavahi Karl-Romet Nõmmega.