25

01.2021

12:34

VIDEOD│Premium liiga klubid alustasid Taliturniiri

Eelmisel nädalal tehti algust hooajaks ettevalmistava Taliturniiri kohtumistega, kui EJLi jalgpallihallis käis väljakul kaheksa Premium liiga meeskonda.

Reedel, 22. jaanuaril oli kavas kaks kohtumist, kui võidud noppisid Viljandi JK Tulevik ja Tallinna FCI Levadia. Tulevik alistas 2:0 uueks hoojaks kõrgliigasse tõusnud Pärnu JK Vapruse. Mõlemad väravad sündisid teisel poolajal, kui esimese tabamuse eest hoolitses FCI Levadiast testimisel olev Anton Krutogolov. Teise värava lõi 76. minutil Kaimar Saag.

Päeva teises vastasseisus teenis möödunud hooajal kolmanda kohaga lõpetanud FCI Levadia 3:1 võidu neljandaks jäänud Nõmme Kalju üle. Kaljus asus kohtumist kiirelt juhtima, kui neljandal minutil lahendas Aleksander Volkov oskuslikult üks ühele olukorra. Levadia viigistas seisu 13. minutil tänu Mark Oliver Roosnupu tabamusele. Teisel poolajal viis Austraalia ründaja Amar Abdallah Levadia juhtima ning lõppseisu tõi tabloole Põhja-Makedoonia mängumees Strahinja Krstevski.

Laupäeval sai suure võidu kirja Paide Linnameeskond, kui Tartu Tammeka alistati 7:0. Kaks väravat said Paide poolelt kirja nii Hadji Drahme kui ka Sekyere Deabeas.

Pühapäevases kohtumises tegid 1:1 viigi JK Narva Trans ja Tallinna JK Legion. Trans läks mängu juhtima 13. minutil, kui täpne oli Eduard Golovljov. Legioni poolelt viigistas 78. minutil seisu Andrei Smirnov.