21

10.2020

22:37

VIDEO│Legion II alistas põnevas väikeste karikavõistluste finaalis Zeniti

A. Le Coq Arenal peetud väikeste karikavõistluste finaalis teenis võidu Tallinna JK Legion II, alistades Tallinna FC Zeniti 3:2.

Mängu avavärav sündis kaheksandal minutil, kui nurgalöögist tulnud palli suunas efektselt võrku endine Eesti koondise ründaja Rimo Hunt. Zeniti eduseis püsis tablool veidi üle veerand tunni, enne kui resultatiivne oli Deniss Drabinko. Vaheajapausile ei saanud Legion siiski minna rahuliku südamega, sest 38. minutil tegi skoori Eesti koondises 82 mängu kirja saanud Tarmo Kink. 35-aastane mängumees näitas oma teravat vasakut jalga, kui saatis karistusalas olles tugeva löögi lati alla.

Kuus minutit enne normaalaja lõppu näis Zenit olevat juba võidus kinni, kuid siis näitas Legion II poolelt suurepärast minekut Anton Ljubejev. Esmalt kasutas ta 84. minutil ära kaitsjate hetkelise eksimuse ning lõi palli õhust siseküljega võrku. Kõigest neli minutit hiljem viis ta Legioni ette, kui saatis madala kauglöögi posti kõrvale.

Zenitil tagasitulekuks enam jõudu ei jätkunud ja nii pidi III liiga klubi tunnistama II liigas liidrikohta hoidva Legion II paremust.

Mängu saab täispikkuses järgi vaadata Soccernet.ee portaalist.