08

05.2021

11:42

VIDEO│Sporting alistas kindlalt Kalevi

Meistriliiga 5. vooru avamängus teenis koduväljakul mänginud Saku Sporting 4:2 võidu JK Tallinna Kalevi üle ja jätkab liigatabelis täiseduga.

Skoori avas 16. minutil Grete Daut, kui saatis palli kauni löögiga lati alla. See tabamus jäi avapoolajal ainukeseks, kuid kodunaiskond alustas teist kolmveerandtundi teravalt, kui kahe minuti jooksul tegid skoori Merily Toom ja Paula Maria Mengel.

Emma Treiberg suutis 60. minutil Kalevi kaotusseisu vähendada, kuid seejärel saadi kirja õnnetu omavärav, mis taastas Sportingu kolmeväravalise edu. Kohtumise viimane tabamus kirjutati 83. minutil Ljubov Maksimova nimele, kes realiseeris penalti.

Sporting hoiab 15 punktiga tabelis liidrikohta, Kalev paikneb 9 punktiga 3. kohal.

Ülejäänud 5. vooru kohtumised peetakse laupäeval, 8. mail. Kell 14.00 panevad palli mängu Lasnamäe FC Ajax ning JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN. Samal ajal kõlab avavile Tartus, kui JK Tammeka võõrustab Põlva FC Lootost. Vooru viimane mäng algab kell 16.00, kui omavahel on vastamisi Tallinna FC Flora – Pärnu JK Vaprus. Kohtumist näeb otsepildis FloraTV Youtube’i kanalil.