29

08.2019

09:24

Viimsi alustas kodust Meistrite liiga turniiri dramaatilise viigiga

Valitsev Eesti saalijalgpallimeister Viimsi FC Smsraha võõrustab esmakordselt Meistrite liiga alagrupiturniiril. Avavoorus tehti 5:5 viik Prantsusmaa klubi Toulon Elite'iga.

Viimsi jäi avapoolajal 0:2 kaotusseisu, kuid 11. minutil tegid skoori nii Artur Makarov kui ka Sergei Kostin, kes tõi FC Smsraha mängu tagasi. Avapoolaeg lõppeski 2:2 viigiga.

Andrii Chudnov viis Viimsi teise poolaja esimesel minutil juhtima, kuid kuus minutit hiljem prantslased taas viigistasid. Seejärel tõusis Viimsi kangelaseks Olexiy Fetko, kes viis kahe tabamusega Eesti meeskonna 5:3 juhtima, kuid Toulon Elite ei andnud alla. Vastased suutsid 38. minuti lõpus kaotusseisu vähendada ja kõigest üks sekund enne lõpusireeni löödi viigivärav, mille autoriks oli kübaratriki kirja saanud Hugo Martins.

Meie alagrupi tipus on avavooru järel Soome meeskond Kampuksen Dynamo, kes mängis eile tänu Markus Rautiaineni tabamusele väravatevaeses kohtumises 1:0 üle KF Tirana (Albaania).

Täna kohtub Viimsi kell 19.30 KF Tiranaga. Pääsmed on müügil Piletilevis.