29

11.2020

12:03

Viimsi jaoks lõppes eurosari kindla kaotusega

Eesti valitseva meistri Viimsi FC Smsraha euroteekond jäi sel korral ühemänguliseks, sest Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril jäädi võõrsil MNK Olmissumile (CRO) alla 1:9.

Horvaatia väikelinnas Omišis peetud kohtumist asusid võõrustajad juhtima juba teise minuti alguses, viiendal minutil oli seis 2:0 ning minut hiljem juhtis Olmissum juba kolme väravaga. Avapoolaja võitis kodumeeskond 6:0.

Teise poolaja avaminutil oli seis Horvaatia meeskonna kasuks 7:0, kuid seejärel ei sahisenud ligi veerand tundi kumbki väravavõrk. Olmissum kasvatas oma eduseisu 36. minuti keskpaigas, kuid sama minuti lõpus sai oma auvärava kirja Viimsi, kui penalti realiseeris Jevgeni Merkurjev (pildil). Viimase värava lõi Olmissum Viimsi võistkonna võrku viimase minuti alguses.

Sel nädalal olid saalijalgpalli eurosarjas ametis ka Eesti kohtunikud. Record Bielsko-Biała (POL) – Swansea University (WAL) kohtumise esimeseks ja teiseks kohtunikuks olid vastavalt Grigori Ošomkov ja Jagnar Jakobson. Mängu võitis Poola meeskond tulemusega 6:0.