01

09.2019

18:24

Viimsil lõpetas Meistrite liiga turniiri kaotuseta, kuid edasipääsust jäi napilt puudu

Eesti valitsev saalijalgpallimeister Viimsi FC Smsraha võõrustas ajaloolist Meistrite liiga alagrupiturniiri Kalevi Spordihallis, mil esmakordselt toodi kuninglik võistlus Tallinnasse. Meeskond näitas turniiri vältel häid esitusi ja läbis turniiri kaotuseta, kuid võib öelda, et edasipääsust jäi neid lahutama 0,8 sekundit.

Eile õhtul peetud viimase vooru mängule Kampuksen Dynamo (Soome) vastu läks Viimsi peale teadmisega, et edasipääsuks on vaja võtta suur võit. Olexiy Fetko viis penaltist Viimsi ka 16. minutil juhtima ja kolm sekundit enne poolajasireeni kahekordistas eduseisu Oleksandr Sorokin.

Teise poolaja kuuendal minutil vähendas soomlaste kaotusseisu Markus Rautiainen ning 2:1 seis püsis tablool viimaste sekunditeni, enne kui Fetko viis sekundit enne kohtumise lõppu 3:1 lõppseisu vormistas.

Eile FK Tirana (Albaania) 9:3 üle mänginud Toulon Elite kogus sarnaselt Viimsiga seitse punkti, kuid omavaheline mäng lõppes viigiga ja väravate vahe oli Prantsusmaa meistril parem (+12 Viimsi +7 vastu). Toulon Elite ja Viimsi olid avavoorus viiki mänginud, kui prantslastel õnnestus 5:5 viigivärav lüüa kõigest 0,8 sekundit enne lõpusireeni. Alagrupi kolmanda koha saavutas Soome meister Dynamo, kes kogus kolm punkti.