24

05.2021

15:59

Viimsile võit, Tabasalule esimene kaotus ja 7 minutiga kübaratrikk Ivanovilt

Esiliiga B-s peeti nädalavahetusel viis kohtumist. Kui neli neist lõppesid ühe meeskonna vähemalt kolmeväravalise võiduga, siis tasavägine lahing peeti Tabasalus, kus kohalik meeskond tunnistas FC Tallinna 1:0 paremust.

Tabasalu Arenal toimunud kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses David Datov kohtumise 68. minutil. Tegu oli Tabasalu hooaja esimese kaotusega.

Viimsi JK jätkab võidukalt ja viimati pidi nende kindlat paremust tunnistama Läänemaa JK, kes jäi vastasele Viimsis alla 0:7. Kahe Karl Anton Sõerde tabamusest juhtima läinud Viimsi võitis juba avapoolaja nelja väravaga ning juhtis 48. minutiks kohtumist viie väravaga. Lisaks Sõerdele lõi kaks väravat ka Ken-Marten Tammeveski.

Neli väravat sai avapoolajal kirja ka Nõmme Kalju FC U21, kui JK Tallinna Kalev mängiti üle tulemusega 5:0

Harju JK Laagri oli Andre Järva kahe värava toel 4:1 parem Ida-Virumaa FC Alliance’ist ning TJK Legion U21 oli sama tulemusega võõrsil üle Vändra Vaprusest. Avapoolaja Ronek Saali tabamuse tõttu kaotanud Legioni kangelaseks tõusis Nikita Ivanov (pildil), kes lõi 53., 55. ja 60. minuti tabamustest kübaratriki. Daniel Fedotov vormistas 71. minutil mängu lõpptulemuse.

Viimsi jätkab täiseduga ja on kogunud 12 punkti. Tabasalu on neljast mängust kirja saanud üheksa punkti. Nende vahele mahub samuti üheksa punkti kogunud FC Tallinn, kes on väljakul käinud viiel korral. Üheksa punkti viiest mängust on kirjas ka neljandal real asetsev Harju JK Laagril. Nõmme Kalju FC U21, Läänemaa ja Legion U21 on võrdselt kogunud kuus punkti, kuid Legion ja Läänemaa on käinud väljakul neljal korral Kalju viie vastu. Tabeli alumine kolmik on teeninud võrdselt kolm punkti, kui Vändra on kaheksas, Ida-Virumaa üheksas ja Kalev U21 kümnes. Vändra ja Kalev on pidanud neli kohtumist, Ida-Virumaa viis.

Seniste tulemuste ja kalendriga saab tutvuda SIIN.