09.2019

15:10

Volta hammustas Kalju U21 meeskonnalt punkti

Esiliiga B-s tõmmati eile õhtul joon alla 31. vooru mängudele.

Vooru avas laupäeval kindla 6:1 võiduga tabeliliider Nõmme United, kes oli koduväljakul 6:1 üle Keilast. Kübaratrikiga sai hakkama Robi Saarma, kelle hooaja kogusaldo nüüd 22 tabamuse peale tõusis.

69 punktiga Unitedi järel leiame teiselt kohalt 60 silma kogunud Vändra Vapruse, kes oli kodumurul 2:1 üle Paide Linnameeskond U21-st. Paide läks 44. minutil küll Patrick Sylva tabamuse läbi juhtima, aga Martin Pärna ja Toomas Eieri teise poolaja tabamused kindlustasid kolm punkti kodumeeskonnale. Väärib ka mainimist, et Vändra väravakütt Pärn on käimasoleval hooajal kirja saanud juba 33 tabamust.

58 punktiga langes kolmandale kohale Nõmme Kalju U21, kes tegi eile võõral väljakul 0:0 viigi tabeli viimase meeskonna Põhja-Tallinna JK Voltaga. Neljandalt positsioonilt leiame 53 silmaga Pärnu Jalgpalliklubi, kes suutis eile kodumurul 3:1 alistada JK Tabasalu. Hooaja 16. ja 17. tabamuse sai antud kohtumises kirja Kein Makovei. 3:1 võidu kirjutas tabelisse ka viienda koha meeskond Viimsi JK, kes alistas võõral väljakul tänu 15-aastase debütandi Oscar Olliku kübaratrikile Võru Heliose.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.