23

09.2017

17:23

XXXI voorus esikolmik ei vääratanud

Premium liiga XXXI vooru reedeses avamängus oli mullune meister FCI Tallinn esimesel poolajal oodatult 1:0 üle JK Narva Transist, kuid teisel poolajal lõi Trans kolm vastuväravat ja võitis 3:1, kindlustades veelgi oma 5. positsiooni turniiritabelis.

Ülejäänud kohtumised toimuvad laupäeval. Tallinna FC Levadia alistas 3:1 Tartu JK Tammeka ning Paide Linnameeskond 4:2 Viljandi JK Tuleviku. Seejärel leppis hea mängu teinud K Sillamäe Kalev 1:2 kaotusega Tallinna FC Florale. Nõmme Kalju FC ülekaal Pärnu JK Vaprusega tõi 6:0 võidu.

Viis vooru enne lõppu edestab 79 punkti kogunud FC Flora 73 punktiga jätkavat Levadiat endiselt 6 punktiga. Kaljul on 68 punkti ja vähemalt pronksikoht üpris kindel. FCI-l on 58 punkti ja neljas koht tagatud, nagu ka Transil viies koht. Sillamäel ja Tammekal on 30 punkti, Paidel 28. Üleminekumängude kohal oleva Tuleviku lootused tabelis tõusta on 24 punktilise saagiga vägagi teoreetilised. Vaprusel on väljalangemine kogutud 8 punktiga tagatud.

Kohtumist Levadia vs. Tammeka kommenteeris Ivar Lepik.

Kohtumist Kalju vs. Vaprus kommenteerisid Ivar Lepik ja Silver Lulla.