19

08.2022

20:23

Legendide mängu eel võidutsesid spordiajakirjanikud

Reedel, 19. augustil toimuva Eesti ja Soome jalgpallilegendide vahelise kohtumise eel peeti ka sõpruskohtumine, kus spordiajakirjanike võistkond FC Cosmos alistas üheminutilise vahega löödud väravatest erinevate elualade inimestest kokku pandud All Stars võistkonna.

777 silmapaari ees toimunud kohtumist alustasid teravamalt All Starsi mängumehed: juba kolmandal minutil pääses hästi rünnakule räppar Villemdrillem, ent ajakirjanike õnneks jäid löögile ette väravaraamid. Pööre saabus mängu 14. minutil, kui hea läbisöödu järel pääses löögile FC Cosmose ridades mänginud Rasmus Raidla, kes saatis palli kindlalt värava alumisse nurka. Vaid minut hiljem oli ajakirjanike edu juba kaheväravaline: Otto Kase tsenderduse järel sündinud löögi suutis väravasuul seisnud Mika Keränen küll esmalt tõrjuda, ent lahtiseks jäänud palli saatis Jalka peatoimetaja Raul Ojassaar püüdmatult võrku. All Stars jätkas innukalt vastuse otsimist, ent nende teel seisis ees Soccerneti ajakirjanik Ott Järvela, kes tegi väravas meisterlikke tõrjeid.

Teise poolaja esimese ohtliku momendi lõi FC Cosmos, kui hästi jõudis löögini Ivar Lepik, ent pall lendas napilt üle raamide. Kogu ülejäänud poolaega valitses aga All Stars võistkond, kel paraku mitmeid rünnakuid väravaks vormistada ei õnnestunud: korduvalt lõi mängulistes olukordades teravust Villemdrillem ja standardolukordades näitasid head jalga muusikud Märten Männiste ja Andrei Zevakin, ent löögid lendasid kas napilt üle või olid väravavahi rolli täitnud Ott Järvela jagu. Peakohtuniku Luisa Klaari lõpuvile tähistas sõpruskohtumise 2:0 võitu spordiajakirjanikele.